شرکت مهندسی تهویه نوین ایرانیان ضمن دارا بودن پروانه بهره برداری سازمان صنعت و معدن در زمینه طراحی و تولید چیلر و دستگاه های تهویه مطبوع با سابقه مدیریتی بیست سال فعالیت در زمینه طراحی، ساخت، فروش و اجرای انواع سیستم های تهویه مطبوع با کادری مجرب و متشکل از مهندسان و متخصصان صنعت تهویه و تاسیسات آماده ارائه خدمات نوین مهندسی در سراسر کشور می باشد. طراحی  و ساخت انواع چیلر های تراکمی آب خنک و هوا خنک با کمپرسور های اسکرال، اسکرو و سیلندر پیستونی از عمده فعالیت های این شرکت می باشد. برج های خنک کن فایبر گلا سمدار باز و مدار بسته ( مدور و مکعبی)، انواع هواساز های معمولی و هایژنیک، فن کوئل های سقفی، کاستی، دیواری و زمینی از سایر تولیدات این شرکت می باشد.

طراحی و نظارت توسط مهندسین سازمان نظام مهندسی، ارائه خدمات پس از فروش محصولات تولید شده، فروش و خدمات مشاوره سایر تجهیزات تهویه مطبوع از قبیل داکت اسپلیت و سامانه VRF   از سایر خدمات فنی مهندسی این شرکت طی مدت فعالیت بوده است.

تلاش همکاران ما در شرکت تهویه نوین ایرانیان همواره بر آن است تا با حرکت موثر در تحقق بخشیدن به مشتری مداری، ارائه محصولات با کیفیت و عملکرد مطلوب، بهینه شدن هزینه ها و ارائه خدمات پس از فروش در حداقل زمان رضایت مشتریان خود را جلب نماییم و باعث افتخار است که با تکیه بر توان مهندسین و صنعتگران داخل کشور موفق به صادرات انواع تولیدات خود از قبیل چیلر هوا خنک و هواساز هایژنیک و… به کشور های ترکمنستان، افغانستان، عراق و روسیه شده ایم.

محصولات این شرکت

 • انواع چیلرهای تراکمی آب خنک و هواخنک با کمپرسورهای اسکرال، اسکرو و سیلندر پیستونی
 • برج خنک کن فایبرگلاس مدارباز و مدار بسته مدور و مکعبی
 • مینی چیلرهای صنعتی و آپارتمانی
 • داکت اسپلیت
 • سیستم VRF
 • هواسازهای معمولی و هایژنیک
 • انواع فن کوئل های سقفی کاستی، دیواری و زمینی

مهمترین فعالیت ها و خدمات فنی شرکت

 • طراحی و تولید دستگاه های تهویه مطبوع (دارای پروانه بهره برداری از سازمان صنعت و معدن)
 • وارد کننده محصولات تهویه مطبوع
 • طراحی و نظارت توسط مهندسین سازمان نظام مهندسی
 • خدمات پس از فروش
 • کلیه مشتریان این شرکت دارای خدمات پس از فروش VIP می باشند.

شرکت مهندسی تهویه نوین ایرانیان

شرکت مهندسی تهویه نوین ایرانیان عرضه کننده انحصاری محصولات سرمایشی، گرمایشی برندهای Midea و Cool Wave و Lennox در زمینه فروش ، اجرا و نگهداری سیستم های سرمایشی و گرمایشی (شامل چیلر، فن کوئل، داکت اسپلیت و مینی چیلر ) و همچنین تاسیسات و تهویه مطبوع فعالیت دارد. این شرکت با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای، متشکل از مهندسین باتجربه و نیروهای متخصص بر آن است در مسیر تحقق مشتری مداری گام هایی موثرتر بردارد. در این راستا با ارائه محصولاتی با کیفیت، عملکردی مطلوب ، هزینه ای بهینه و نیز خدمات پس از فروش در پی جلب رضایت مشتریان گرامی است.

 

شرکت تهویه نوین ایرانیان با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای، متشکل از مهندسین با تجربه و نیروهای متخصص بر آن است تا در مسیر تحقق مشتری مداری گامهایی مؤثرتر بردارد. در این راستا با ارائه محصولاتی با کیفیت، عملکردی مطلوب، هزینه ای بهینه و نیز خدمات پس از فروش، در پی جلب رضایت مشتریان گرامی است

About TahvieNovin

  With due respect, I would like to inform you that Roya Navin Iranian Air Conditioning Company has more than 15 years of experience in the field of supply and production of industrial and domestic air conditioning systems and has been able to work in many industrial projects, steel industries, hospitals, pharmaceuticals and commercial and residential complexes etc have an active presence and gain the satisfaction of their employers. With its high technical and production potential, this company has been recognized as one of the best manufacturers of air conditioning systems in iran, and we have also been able to produce products that can be sold in international communities by using the knowledge of reputable foreign companies and consulting with them.

Among the manufactured products are: Chillers, Mini Chillers, Package Units, Fan Coils, Air Handling Unit, etc.

Adress: No. 3, Unit 2, 8th East Alley, Beyhaghi St., Argentina Square, Tehran, Iran

Tel:+9821-88874741

Fax:+9821-88501212

Email:info@tahvienovin.com

Web:www.tahvienovin.com

ارسال پیام
1
پیام جدید
مشاوره خرید تهویه نوین
آماده ارائه مشاوره خرید هستیم!