خدمات پس از فروش شرکت تهویه نوین ایرانیان ( چیلر ، مینی چیلر ، فن کویل ، داکت اسپلیت )

در حال حاضر خدمات تهویه نوین با داشتن چندین نماينده خدمات پس از فروش در سراسر ايران خدمات متنوعي را به مشتريان ارائه مينمايد. از جمله اين خدمات ميتوان به مهندسي فروش (محاسبه و طراحي ) و خدمات پس از فروش ( نصب ، راه اندازي ، پشتيباني از محصولات ، تامين قطعات و … ) براي انواع دستگاه هاي تهويه مطبوع (حرارتي و برودتي) شامل انواع كولرهاي گازي مینی چیلر،داکت اسپلیت،چیلر و فن کویل، پکیج روفتاب و …. می باشد..

مدت ضمانت محصولات تهویه نوین ایرانیان

جدول چیلر ، مینی چیلر ، فن کویل ، داکت اسپلیت

شرايط استفاده از خدمات گارانتی

خدمات پس از فروش چیلر ، مینی چیلر ، و ...

1- کمپرسور و کلیه قطعات فنی در طول مدت ضمانت دستگاه فقط یکبار به صورت گارانتی تعویض خواهد شد.
2- کلیه دستگاههای پکیج فاقد ترموستات و المنت حرارتی می باشند.
3- بدنه، قاب، کلید، ریموت کنترل و سایر قطعات ظاهری، شکستگی و بطور کلی ایراد بوجود آمده در اثر نوسانات برق، عدم دقت در استفاده و نگهداری و همچنین خرابی های ناشی از حمل و نقل دستگاه شامل ضمانت نمی باشد و خارج از عهده و مسئولیت شرکت است.
4- نصب، جابجایی و هرگونه تعمیر درمدت ضمانت فقط توسط نمایندگان مجاز و با هماهنگی مرکزخدمات مشتریان انجام می شود، در غیر اینصورت ضمانتنامه از درجه اعتبار ساقط خواهد شد.
5- اجرت نصب مدلهای اسپلیت رایگان می باشد. منظور از نصب رایگان، عدم پرداخت دستمزد نمایندگان مجاز شرکت است که کولر را از داخل کارتن خارج کرده و در محلی که از پیش توسط خریدار محترم آماده شده است مستقرنموده و پس از نصب دستگاه خارجی و داخلی در محل مناسب، مبادرت به انجام وکیوم خطوط لوله کشی، اتصال لوله کشی مسی به دستگاه و اتصال کابل ها ، آن را راه اندازی می نمایند.
6- هزینه ساخت پایه، لوله های مسی و عایق، کابل کشی، فیوز و انتقال لوله تا محل نصب، شیار کنی، سوراخ کاری و انجام کارهای دکوراتیو به عهده خریدار محترم می باشد.
9- دستگاهاي اسپليت تك الكتريك و ميديا داراي 5 متر لوله رايگان مي باشند.
7- اجرت نصب كولرهاي پنجره اي ، سيستم هاي VRF ،فن كويل و پكيج ها به عهده مشتري مي باشد.
8- حوادث غير مترقبه مانند آتش سوزي و زلزله و شارژ گاز در صورت پوسيدگي و آسيب ديدگي فيزيكي دستگاه خارج از عهده و مسئوليت شركت است.
9- شارژ گاز دستگاه در صورتيكه ناشي از تعويض كمپرسور باشد به مدت 60 ماه در غير اينصورت به مدت 6 ماه شامل ضمانت مي گردد.
9- نصب دستگاه در محل غير استاندارد و آلوده به مواد شيميايي و اسيدي كه باعث خوردگي و پوسيدگي قطعات دستگاه مي شود شامل ضمانت نمي باشد.
10- واحد گارانتي از قبول نمودن كارتهاي مخدوش و قلم خورده ، ناقص و يا ناخوانا معذور مي باشد.
11- دستگاهاي نصب شده در هر فصل كاري نياز به سرويس دارند. در مناطق جوي نامناسب و داراي غبار محلي زياد ،سرويس هاي ادواري مي بايست در دوره هاي كوتاهتري انجام گيرد.
12- در صورت نياز به تعميرات، ارائه كارت ضمانت به همراه آخرين فاكتور سرويس الزامي است.

قابل توجه خريداران محترم:

با تشكر از حسن انتخاب شما،خواهشمند است به نكات زير توجه فرماييد:
1. ضمانت نامه توسط فروشنده و بدون هر گونه خط خوردگي تكميل، مهر و امضا گردد.
2. كالا از لحاظ ظاهري سالم تحويل گرفته شود.
3. تعيين ظرفيت دستگاه توسط نمايندگي مجاز الزامي است. خريداران محترم ميتوانند در اين مورد با دفتر مركزي ( واحد صداي مشتري ) تماس حاصل نمايند.
4. جهت نصب دستگاه خريداري شده با دفتر مركزي ( واحد صداي مشتري) شركت تماس حاصل فرماييد.
5. در صورت مفقود شدن كارت ضمانت، المثني صادر نخواهد شد.
6. جهت انجام تعميرات و يا سرويس در دوره گارانتي ، هزينه اياب و ذهاب طبق تعرفه بر عهده مشتري مي باشد ولي در خصوص نصب اوليه هزينه اي دريافت نمي شود، مگر در مواقعي كه تعدد رفت و آمد به سبب آماده نبودن محل نصب دستگاه توسط مشتري باشد.
7. اين ضمانت نامه شامل انواع تعميرات و پشتيباني قطعات بطور رايگان در مدت ضمانت بوده و بدون مهر و امضاي نماينده مجاز و ذكر تاريخ نصب دستگاه، فاقد اعتبار ميباشد.

جهت دانلود و مشاهده رزومه فنی شرکت تهویه نوین ایرانیان فایل زیر را دانلود فرمائید.

دانلود PDF رزومه فنی تهویه نوین ایرانیان

صداي مشتري :02188874741

ارسال پیام
1
پیام جدید
مشاوره خرید تهویه نوین
آماده ارائه مشاوره خرید هستیم!